1999 yılından günümüze faaliyet gösteren Ankara evden eve nakliyat firmamız, işine önem veren ve severek yapan tecrübeli kadrosu ile evden eve taşınma ihtiyaçlarınız için uygun fiyatlı çözümler sunmaktadır. Ankara içi ve şehirler arası tüm illere taşınma işleriniz, konusunda deneyimli personelimiz tarafından en iyi işçilik uygulanarak ve gerekli itina gösterilerek uzmanca yapılmaktadır.

Evden Eve Nakliyat Ankara

Ambalajlama: Bir evden eve taşınma işleminin sorunsuz gerçekleşmesini sağlayan unsurlardan en önemlisi ambalajlama işlemidir diyebiliriz. Doğru ve ustalıkla yapılacak paketleme işlemleri, hasarsız taşınmayı sağlamakta önemli rol oynamaktadır . Bu bilinçle hareket eden firmamız, araçlarında en iyi ambalaj malzemelerini bulundurmaktadır.

Ankara Evden Eve Nakliye

Asansörlü Nakliyat: İsteğiniz üzerine ve binaların uygun olması durumunda, taşınma işlerinizde asansörlü araçlarımız da kullanılmaktadır. Asansörlü taşıma talebinizi lütfen firmamız ile evden eve nakliye konusunda görüşürken belirtiniz. Sizlere en uygun fiyatlarımızı sunmaktan memnuniyet duyacağız. Ankara evden eve nakliye işlemlerinde olduğu gibi şehirler arası nakliyat ihtiyaçlarınızı da asansörlü araçlar ile karşılayabilmekteyiz.

Araçlarımız: Ankara içi veya iller arası evden eve nakliyat hizmetlerimizde kullandığımız araçlarımız, ev eşyası taşıma amacına yönelik en iyi şekilde dizayn edilmiş kapalı çelik kasalı kamyonlardır. Her zaman yeni model ve bakımlı araçlarımız ile hizmet sunmaktayız.